Orvos Válaszol

Nőgyógyászat kategória

Dr. Elek Csaba

Dr. Elek Csaba (nőgyógyász, humángenetikus, homeopata orvos) válasza
a Menstruációs zavar kérdésre

Menstruációs zavar

Jó napot kívánok! Diamilla fogamzásgátló tablettát szedek már egy éve eddig nem volt semmi probléma. Most november 5-e óta megvan a havi vérzésem és hát kicsit félek, hogy mitől lehet ez? Előre is köszönöm válaszát!

Válasz:

Tisztelt Asszonyom! Ezt nevezzük áttöréses vérzésnek okozhatja a helytelen gyógyszerválasztás és a stressz is, de gyakori a gyógyszerkölcsönhatás szerepe is. Mindenképp tudnom kellene a körülményeket ahhoz, hogy személyre szóló tanáccsal szolgálhassak. Amennyiben személyesen is lehetek segítségére, kérem, hívjon fel: 06209562513. Tisztelettel: dr. Elek Csaba

További válaszok:

Dr. Elek Csaba további válasza:

Tisztelt Asszonyom! Ezt nevezzük áttöréses vérzésnek okozhatja a helytelen gyógyszerválasztás és a stressz is, de gyakori a gyógyszerkölcsönhatás szerepe is. Mindenképp tudnom kellene a körülményeket ahhoz, hogy személyre szóló tanáccsal szolgálhassak. Amennyiben személyesen is lehetek segítségére, kérem, hívjon fel: 06209562513. Tisztelettel: dr. Elek Csaba

anonim felhasználó válasza:

1 éve szültem és mivel még szoptatok a nőgyógyász ezt a gyógyszert irta fel. nem minden hónapban volt havi vérzésem csak minden második hónapban volt de még ennyi ideig nem tartott.. most sem rendes vérzés néha piros néha sötétbarna de egy db betét egész napra elég.. köszönöm az eddigi segitsêgét

Hasonló kérdések

Mell érzékenység és sötét barna folyás

Tisztelt Asszonyom! Terhessége nem valószínű, inkább a tüszőrepedése maradhatott el, ami a méhnyálkahártya burjánzását váltotta ki. Mindazonáltal a te...

Megnézem a a választ

Fogamzásgátló gyógyszer melletti vérzés

Tisztelt Asszonyom! Tablettaszedést követően a normális ciklus átlagosan 1-3 hónap alatt áll helyre - sok esetben azonnal is. Aggodalomra tehát nincs ...

Megnézem a a választ

A fogamzásgátló okozza, hogy egy hónapban kétszer jön meg a havim?

Kedves Hölgyem!-Figyelmeztető jel, ha a fogamzásgátló tabletta szedése mellett elszórt vérzés jelentkezik. Dózisemeléssel általában megszüntethető a p...

Megnézem a a választ

Hüvelyi vérzés - Újabb rák?

Kedves Hölgyem! Tiszta szívvel együtt érzek Önnel.Tudom,hogy amiken átesett három hölgynek is sok lenne.A hüvelyi vérzés sajnos nem jó jel.Rossz törté...

Megnézem a a választ

Megvonásos vérzés problémák

Kedves Hölgyem! A méhszájműtétnek (2 hónappal ezelőtt történt) valószínű,hogy semmi köze a jelenlegi vérzéséhez..A tabletta kizárólag akkor biztosít m...

Megnézem a a választ

Tegye fel a kérdését!

Jelentkezzen szakértőnek!

Ismerje meg szakértőinket!